Kaubiku rent koos juhiga

Hind koos operaatoriga

Baashind (€/h)
kokkuleppel
Tööline (€/h)
kokkuleppel
Sõidutund (€/h)
kokkuleppel
Linnaväline sõit (€/ km)
kokkuleppel
Päevahind (€)
kokkuleppel
* Kõik hinnad on ilma käibemaksuta.

Veoteenus, kullerteenus ja kaubavedu

Veoteenus firmalt Multivara Transport OÜ-lt on igati mõistlik valik. Kaubavedu ja kullerteenus aitab Teil lahendada logistilised mured ning keskenduda oma põhitegevusele. Tänu aastatepikkusele kogemusele, kvalifitseeritud meeskonnale ja autopargile on meie ettevõtte veoteenus kiire ja kliendisõbralik.
Transporditeenus (veoteenused ja kaubaveod) on valdkond, kus on tähtis hoolikas ümberkäimine saadetistega. Kindlasti olete kokku puutunud olukorraga, kus saadetud pakk jõudis kohale kahjustatud kujul. Meie ettevõtte poolt pakutav transporditeenus välistab pakkide loopimise ja saadetised jõuavad Teieni kohale tervel kujul.

Kuller ning kullerteenused

Kuller on vajalik paljudele ettevõtetele. Kuid kuller nõuab palka ja sotsiaalkindlustust, mis pole kaugeltki odav lõbu. Kullerteenused meie firmalt aitavad vältida üleliigse personali värbamist ja säästavad raha.

Kaubavedu pluss kullerteenus Eestis

Kullerteenus, kaubavedu üle Eesti kas ühekordsel või regulaarsel baasil nõuab oma autopargi olemasolu. Meie kullerteenus toimetab Teie saadetise kohale maksimaalselt kiiresti juba tänu sellele, et meie kaubikud on töökorras ja väljasõiduks valmis.

Uudisena pakume ka rahvusvahelisi kiirvedusid ehk tšarterreise Euroopasse .

Kuna vajadus veoteenuste järele võib tekkida väga ootamatult, siis pakume klientidele ka tšarterreise Euroopasse. Auto väljub sihtkohta esimesel võimalusel ainult teie saadetisega.

Rahvusvahelised ja Eestisisesed kaubavedude täiskoormad ja osakoormad.

Teie kvaliteetne transporditeenus on telefonikõne kaugusel!

INFO JA TELLIMINE: 5628 7 788 või indrek@multivara.ee

Menu