Äripindade, töökoja ja platsi rent Sauga alevikus

Äripindade, töökoja ja platsi rent Sauga alevikus

Multivaraga seotud ärihoone otsib rentnikke Pärnumaal, Saugal

Pärnumaal, Sauga vallas asuv mitmekülgne ärikompleks otsib uusi rentnikke. Kompleks pakub laia valikut rendipindasid, sealhulgas erineva suurusega kontoriruume, mis sobivad nii üksikrentnikele kui ka suurematele ettevõtetele. Lisaks on kohapeal saadaval koolituste korraldamiseks mõeldud saal, mis avardab veelgi kompleksi kasutusvõimalusi.

Kompleksi turvalisus on tagatud aiaga piiratud ala, videovaatluse ning elektroonilise valvega, pakkudes rentnikele meelerahu ja turvatunnet. Kompleksis on olemas ruumid, mis rahuldavad lao- ja hoiustamisvajadusi, sh töökoda, millel on topeltsuured uksed ja remondikanal, mis võimaldab hõlpsalt tegeleda ka suuremõõtmeliste projektidega.

See Pärnumaa ärikompleks on suurepärane võimalus ettevõtetele ja eraisikutele, kes otsivad paindlikke ja turvalisi rendipindasid. Täiendava informatsiooni ja üürilepingute sõlmimise kohta saate ühendust võtta telefonil: 564 0408. Ärge jätke kasutamata võimalust asuda oma ettevõttega arenevas ja mitmekülgsetes võimalustes pakkuvas ärikompleksis.

Menu