Kui vajad tugevat ja töökindlat roomikekskavaatorit, mis sobib hästi trassitöödeks, sügavamaks kaevamiseks ja tavapärasest raskemateks pinnasetöödeks, siis Hyundai Robex 180LC-9A on väga praktiline valik. Tegemist on 19,6-tonnise dozeriga variandiga, mis annab tööks korraliku stabiilsuse ja jõu.
Meie masin on varustatud kallutava liite ja NTP10 kinnitusega, mis teeb töö täpsemaks ja lisade vahetuse sujuvamaks. Tänu 5,1 m boomile ja 2,6 m noolele ulatub selle masina maksimaalne kaevekaugus kuni 9,02 meetrini ning kaevesügavus kuni 6,06 meetrini. See teeb sellest tugeva ja universaalse tööriista nii üldehitusele kui ka nõudlikumatele kaevetöödele.
See masin sobib hästi objektidele, kus on vaja kindlat tööulatust, tugevat roomikmasinat ja samal ajal piisavalt paindlikku tööorganit. Hyundai Robex 180LC-9A ei ole mõeldud ainult üheks kindlaks ülesandeks, vaid sobib hästi üldehitusele, trassidele ja pinnasetöödele, kus masin peab terve päeva stabiilselt tööd tegema.
Sobib hästi suuremateks kaevetöödeks ja objektidele, kus väiksemast masinast jääks juba väheks.
2,6 m noolega ulatub maksimaalne kaevekaugus kuni 9,02 meetrini ja kaevesügavus kuni 6,06 meetrini.
Kallutav liide ja NTP10 kinnitussüsteem annavad tööle rohkem täpsust ning teevad lisade vahetuse kiiremaks.
Hyundai Robex 180LC-9A on hea valik siis, kui vajad tugevat roomikekskavaatorit sügavamateks kaevetöödeks ja tavapärasest suurema mahuga objektidele.
Sobib torustike, kaablite ja muu maa-aluse taristu rajamiseks ning hooldustöödeks.
Kuni 6,06 m kaevesügavus teeb sellest hea valiku sügavamatele kraavidele ja mahukamale pinnasetööle.
Sobib hästi vundamendi, platside ja muude tavapäraste ehitusobjekti mullatööde tegemiseks.
Kallutava liitega on lihtsam teha täpsemat viimistlust ja töötada keerulisema kujuga pindadel.
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Mudel | Hyundai Robex R180LCD-9A |
| Mootori mudel | Perkins 1204E |
| Mootori võimsus | 96 kW net / 102,2 kW gross |
| Töömass | 19 600 kg |
| Boom | 5,1 m |
| Nool | 2,6 m |
| Maksimaalne kaevekaugus | 9,02 m |
| Maksimaalne tööulatus maapinnal | 8,86 m |
| Maksimaalne kaevesügavus | 6,06 m |
| Maksimaalne tühjenduskõrgus | 6,22 m |
| Lindi laius | 600 mm |
| Sõidukiirus | 5,0 / 3,2 km/h |
| Kütusepaak | 270 l |
Allpool on välja toodud meie masina paigaldatud varustus ja lisad, mida saab vastavalt tööle kasutada.
Masin on varustatud kallutava liitega, mis aitab teha täpsemat planeerimist ja töötada paindlikumalt keerulisematel pindadel.
NTP10 teeb lisade vahetamise kiiremaks ning aitab hoida töö käigu sujuvana erinevate tööülesannete vahel.
Masinal on olemas esisahk, kihvadega kaevekopp ja sile kaevekopp, et katta nii tavapärane kaeve kui ka täpsemad pinnasetööd.
Kui tahad enne tellimist põhipunktid kiirelt üle vaadata, siis vastused on siin.
Jah. Meie masin on 19,6-tonnine dozeriga variant, mis annab tööks rohkem stabiilsust ja kindlust.
5,1 m boom ja 2,6 m noolega on maksimaalne kaevesügavus kuni 6,06 meetrit.
Kallutava liitega masinale hüdrovasarat ei paigaldata. Kui töö nõuab lööktööd, tuleb kasutada sobivat konfiguratsiooni ilma kallutava liiteta.
Jah. Meie masina juures on olemas vähemalt sile kaevekopp ja kihvadega kaevekopp ning lisaks esisahk.
Kui vajad tugevat roomikekskavaatorit, millel on korralik tööulatus, dozer, kallutav liide ja praktiline varustus igapäevaseks objekti tööks, siis Hyundai Robex 180LC-9A on väga hea valik.