Meie poolt pakutavad aastaringsed teenused

Ehitustehnika rent

Meie masinapargis on esindatud erinevate lisade ja võimalustega kaevetehnika (mini, midi-, roomik-, pöördratasekskavaatorid, ekskavaator-laadurid) ja pinnasetehnika (rullid, frontaalid). Meie põhisuund on mehitamata rent, kuid pakume ka mehitatud renti.

Lisaseadmete rent

Pakume oma ehitustehnika lisaseadmeid (kaeve- ja planeerimiskopad, hüdrovasarad, kihvad, haaratsid) ka ilma meie masinata renti. Sortiment on lai nagu meie masinapark.

Multivara “kombo”

Multivara “kombo” on meie poolt pakutav teenus, kus teie poolt välja valitud masinaid opereerib üks operaator! 

Treilerveod

Treilervedusid teostame kolme erineva treileriga kandevõimega kuni 33 tonni.
Treilerite tööd toetavad neil olevad vintsid ja väikese treileri kraana. Lisaks ajavad meie juhid töökorras ehitustehnikat peale ja maha.

Kallur-multilifti teenused

Multilift kastivahetussüsteem võimaldab ühel veokil täita suurt hulka erinevaid ülesandeid. Toome teile kohale teie enda või meiepoolt vahendatava materjali (muld, kild, asfaldifseesipuru, liiv jne), lisaks teostame äravedu koos utiliseerimisega.

Multilifti kastide paigaldus

Paigaldame ja rendime multilifti konteinereid, mille sisu hiljem utiliseerime.

Survepesuauto teenus

Survepesuauto sobib torustike ja paakide profülaktikalisteks töödeks, ummistuste likvideerimiseks. Erinevate kaevude, püüdurite, paakide tühjendamiseks ja puhastamiseks survepesuga. Fekaali, liiva, muda jne. imemiseks ja transportimiseks. Trasside veega täitmiseks ja surveproovide tegemiseks.

Kaubiku teenus

Osutame kaubikutega veoteenuseid. Meie autojuhid kannavad ka kulleri tööülesandeid.

Menu