Tutvusus

Multivara OÜ on alates 1999. aastast pühendunud Eesti ehitussektori vajaduste rahuldamisele, olles pildis oma võimega pakkuda laias valikus kaeve- ja pinnasetööde seadmeid ning treilervedusid. Meie unikaalsus seisneb mitte ainult kvaliteetses tehnikas, vaid ka paindlikus teenusepakkumises, mis hõlmab nii mehitatud kui ka mehitamata renti, pakkudes klientidele võimalust valida enda jaoks kõige sobivam lahendus.

Talveperioodil muutub meie põhitegevuseks lumetõrje teenus. Meie kaasaegsed ja töökindlad masinad on valmis toime tulema Eesti talvede suurimate väljakutsetega, pakkudes tõhusat lumekoristust ja jäätõrjet nii avalikel kui erateedel, parklates ja muudel pindadel.

Multivara mõistab iga kliendi olulisust ja seetõttu pakume kohandatud lahendusi, mis vastavad täpselt teie nõudmistele. Meie paindlik hinnastamismudel on loodud arvestama iga kliendi eripära ja eelistustega, tagades, et saate parima võimaliku pakkumise.

Meie pühendumus innovatsioonile ja kliendikesksele suhtlusele on see, mis aitab meil pidevalt edasi liikuda ja parendada. Ka Teie tagasiside on meie jaoks hindamatu, aidates meil täiustada pakutavaid teenuseid ja tehnikavalikut, et olla alati sammu võrra ees teie vajadustest.

Olenemata aastaajast, Multivara on siin, et toetada teie projekte ja tagada nende sujuv läbiviimine. Meie kaeve- ja pinnasetööde seadmete, treilervedude ja tõhusa lumetõrje teenusega oleme valmis aitama teil edukalt ja tõhusalt toime tulla igasuguste väljakutsetega.

Teie projektide edukus on meie prioriteet. Aitame luua aluseid, millele saate ehitada oma tuleviku.

Koos teeme võimatu võimalikuks!

Lugupidamisega,
Arno Tali ja kogu Multivara meeskond

Menu