Kaubikuga veoteenus, kullerteenus ja kaubavedu

Veoteenus meilt on igati mõistlik valik. Kaubavedu ja kullerteenus aitab Teil lahendada logistilised mured ning keskenduda oma põhitegevusele.

Tänu aastatepikkusele kogemusele, kvalifitseeritud meeskonnale ja autopargile on meie ettevõtte veoteenus kiire ja kliendisõbralik.

Transporditeenus (veoteenused ja kaubaveod) on valdkond, kus on tähtis hoolikas ümberkäimine saadetistega. Meie ettevõtte poolt pakutav transporditeenus välistab pakkide loopimise ja saadetised jõuavad Teieni kohale tervel kujul.

Kuller ning kullerteenused

Kuller on vajalik paljudele ettevõtetele. Kuid kuller nõuab palka ja sotsiaalkindlustust, mis pole kaugeltki odav lõbu. Kullerteenused meie firmalt aitavad vältida üleliigse personali värbamist ja säästavad raha.

Kaubavedu pluss kullerteenus Eestis

Kullerteenus, kaubavedu üle Eesti kas ühekordsel või regulaarsel baasil nõuab oma autopargi olemasolu. Meie kullerteenus toimetab Teie saadetise kohale maksimaalselt kiiresti juba tänu sellele, et meie kaubikud on töökorras ja väljasõiduks valmis.

Rahvusvahelised kiirveod ehk tšarterreisid

Kuna vajadus veoteenuste järele võib tekkida väga ootamatult, siis pakume klientidele ka tšarterreise Euroopasse. Auto väljub sihtkohta esimesel võimalusel ainult Teie saadetisega.

Teie kvaliteetne transporditeenus on telefonikõne kaugusel!
INFO JA TELLIMINE: 56287788 või indrek@multivara.ee

Menu